Vélemény 2 – név nélküli

„Szia Szilvi! Csak szeretnék eldicsekedni vele, hogy milyen sokat fejlődtünk azóta is mióta
nem találkoztunk. Már rövid 3-4 szavas mondatokban beszél, olyan szavakat tud mondani,
amiről nem is gondoltam volna, hogy egyáltalán már hallotta őket. Minden nap rá vagyok
csodálkozva, hogy mennyire ügyes és ilyen gyorsan utol érte magát, társait. A
szobatisztasággal sincs gond azóta sem. Szóval én nagyon örülök neki, hogy eljutottunk idáig,
még ha kicsit rögös is volt az út. Látom a gyermekemen is, hogy ő is örül magának, mert ki
tudja fejezni magát, mi megértjük, ezáltal könnyebbek a mindennapok, ami látszik az ő
viselkedésén is. (Szerintem sokszor azért volt sírós, mert nem értettük meg, hogy pontosan
mit szeretne, de azóta sokkal vidámabb, kiegyensúlyozottabb). Köszönjük, hogy ehhez te is
nagyban hozzásegítetted!”

Scroll to Top