Vélemény 3 – név nélküli

„Boldog Anyák napját kívánok neked! Igaz nem a miénk vagy, de a szeretet, amit tőled
kapunk, az valódi, anyai! Legyen szép napod drága Szilvi nénink!

Scroll to Top